Malowania w przystępnej cenie


Oferujemy usługę malowania elewacji. Dzięki posiadanemu sprzętowi żadna elewacja, nawet najwyższa nie jest nam straszna. Dobieramy odpowiednie materiały do każdej elewacji.

Używamy sprawdzonych producentów farb. Wykonujemy cały zakres usług dotyczących elewacji - możemy zabezpieczyć dopiero co wymalowaną elewację przed niszczącym graffiti. Już za późno na zabezpieczenie? Nie martw się - z tym też sobie poradzimy.

Potrzebujesz malowania elewacji? Nie czekaj! Zadzwoń 603 210 299 - doradzimy, wycenimy.

UWAGA!Nie zawsze trzeba malować od nowa elewację. Czasami wystarczy jedynie ją wyczyścić. Czyszczenie jest dużo tańsze niż malowanie. Zadzwoń i umów się na spotkanie, a może się okazać, że oszczędzisz pieniądze

Oferujemy usługi w zakresie elewacji:Szukasz właściwego rozwiązania? Masz nietypowy problem?
Zadzwoń teraz: 603 210 299 Przyjedziemy, doradzimy, zrobimy darmową próbę oraz wycenimy. Dbałość o satysfakcję klienta i rzetelność to nasze atuty!Dlaczego My?

 • Doświadczenia
  Działamy na rynku już od 20 lat. W tym czasie mieliśmy do czynienia z różnymi rodzajami zleceń. Wypróbowaliśmy "w praniu" różne systemy i metody, korzystaliśmy z różnych środków chemicznych i naturalnych.
 • Innowacyjność i ciągłe szkolenia
  Staramy się być obecni na różnych targach i szkoleniach, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z ofertą rynkową i technologiami
 • Bezpieczeństwo
  Używamy sprawdzonego sprzętu najwyższej jakości, posiadamy przeszkolenia w pracach na wysokości.
 • Indywidualne podejście do każdego zlecenia
 • Doradztwo w doborze optymalnego rozwiązania